Співпраця: допомога у виданні
книги із циклу «Невідомі периферії Києва»

ГО «Зміни» сприяла у виданні книги із серії «Невідомі периферії Києва». Ми приєдналися до збору коштів для випуску видання про Солом'янський район.

Нас захопила ідея авторів показати невідомий Київ з історіями, яких давно не торкалися. Тому ми одразу долучилися та допомогли зібрати суму у 134 272 грн!

Наразі книга доступна у продажі. Її обсяг — 400 сторінок, а вартість — 400 гривень.


Автори книги Семен Широчин та Олександр Михайлик знають Київ особливим: з дещо забутими історіями і неочевидними архітектурними пам'ятками. Їх розповіді так захоплюють, що хочеться одразу взяти до рук створені ними видання. До речі, у серії «Невідомі периферії Києва» їх вже 3: про Святошинський, Голосіївський та Солом'янський райони.

Книга про Солом'янський район, до видання якої долучилась наша команда, вперше вийшла друком на початку 2019 року як самвидав. Та наклад давно скінчився, а от нові ідеї і цікава інформація продовжували надходити. Тому у авторів з'явилось палке бажання перевидати книгу, доповнивши її новими історіями та дослідженнями. А у нас — бажання допомогти цьому процесу!
«Порівняно з першим виданням книга виросла майже втричі. Тепер вона кольорова і в тверду косу. Якщо минулого разу ми прикривали не всю територію Солом'янського району, то цього — навіть дещо вийшли за межі своїх адміністративних кордонів»
Семен Широчин
Співавтор книги «Невідомі периферії Києва»