SolomaFest 2019 — free open air на Солом'янці
Автор ідеї та ідеолог фестивалю — Кравчишин Ігор, разом із спільнотою випускників Національного авіаційного університету, проект реалізований в партнерстві з командою Типового Києва.
SolomaFest — це музичний культурно-масовий open air захід для жителів Солом'янського раойну, який вперше пройшов в 2018 році і зібрав понад 20 тисяч відвідувачів.

Ідея проекту була повторно подана на Громадський бюджет і знайшла підтримку у 3509 голосах киян. Проект переміг, та команди приступили до реалізації.
Окрім Громадського бюджету SolomaFest підтримали комерційні партнери:

В 2019 році в рамках SolomaFest пройшов Форум локального розвитку.

Він об'єднав понад 100 активних жителів Києва та Солом'янського району з метою обміну досвідом реалізації власних проектів та презентації інструментів розвитку громад.

Тут вперше було презентовано проект нового "Закону про столицю". Спільно з народними депутатами учасники форуму обговорили реформу децентралізації в столиці та роль громад в новій моделі управління Києвом.

На форумі виступлять ініціатори міських проектів Києва та Варшави. На панельних дискусіях чиновники та громадські активісти спілкуватимуться про Громадський бюджет, ОСББ, містобудування, комфортний міський простір та освітні проекти.

Лайнап 2019 року охоплює різні напрямки: від хіп-хопу до електроніки.

Головним хедлайнером стала Alyona Alyona.
Також за хіп-хоп відповідали GIGA1, відомий як один із найкращих батл-реперів України та молодий український репер Tricky Nicki.

Легенда української естради Віктор Павлік виступив з проектом — Pavlik OverDrive. Рок напрямок — культовий український рок-гурт Karna та артисти нової хвилі D.Marsh.
Ексклюзивна програма від нового інкогніто артиста хіп-хоп музики країни із потужним продюсерським бекграундом — KAEF. Програму електронної музики наповнювали PROBASS та HARDI, сети від Selecta, Lady та Wacky J.
Окрім музичної складової на фестивалі традиційно представлені варіанти дозвілля для всієї родини:
Фестиваль традиційно піднімає увагу до Стадіону НАУ, а подія стає все більше знаковішою для району та міста вцілому.
Захід традиційно збирає понад 20 тисяч відвідувачів

ЗМІ про нас:

Made on
Tilda