Медичне обладнання для київського центру трансплантації кісткового мозку
В Києві працює Центр трансплантації кісткового мозку - єдиний в Україні, хто робив пересадку для дорослих від родинного донора, але все зупинилося у 2008 році. Зараз тут можуть лише пересаджувати пацієнтові його ж кістковий мозок - аутотрансплантацію. Але і це може стати під загрозою. Обладнання давно потребує оновлення. Щоб повністю закупити у центр нове обладнання, потрібно приблизно 40 мільйонів. Одні з першочергових — апарат штучної вентиляції легень, Сепаратор клітин крові для забору гемопатичних стовбурних клітин переферичної крові та інших компонентів крові, фрізер. Зараз у відділенні є ШВЛ, введені в експлуатацію в 1999 році — потребують заміни, на даний чам рятує ситуацію у єдиний новий апарат ШВЛ.

Трансплантація кісткового мозку — інколи єдиний порятунок для онкохворих. В Україні роблять два види трансплантації кісткового мозку: аутологічну (пацієнт отримує власний кістковий мозок) та алогенну (від родинного донора). Такі операції можуть виконати в Київському центрі трансплантації кісткового мозку.

Про потреби даного закладу дізналися поспілкувавшись з Кудіненко Ольгою, керівником фонду Таблеточки.

Сформували проект, поспілкувались з керівником даного закладу та подали на Громадський бюджет.
Він набрав необхідну кількість голосів та переміг.

Команда актуалізувала список необхідного обладнання та запустили публічні закупівлі.

Шприцева помпа (Інфузійний шприцевий насос)
Послуги з ремонту (аварійного) парового автоклава Securex HP 669-2 CE

Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Апарат штучної вентиляції легень високого класу)
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (монітор пацієнта)

Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Комбінований холодильник з морозильною камерою)
Всі ці закупівлі відбулися та обладнання поставляється в лікарню.
Made on
Tilda