Зміни Київ
РОБИМО МІСТО КРАЩИМ РАЗОМ
Ми — команда, яка реалізовує міські проекти.
Відколи у Києві з'явився дієвий інструмент – Громадський бюджет, кожен житель міста може подати свій проєкт та поборотися за його фінансування. Саме це дало поштовх ряду наших ініціатив. Ми проводимо фестивалі, організуємо лекції, записуємо аудіокниги, працюємо над удосконаленням міського простору, підтримуємо все, що робить столицю України комфортною для життя.

Давайте робити це разом!

Radioday 2017 на cтадіоні Старт
Radioday free open air — вже традиційна подія, що започаткувалася студентами та випускниками Радіотехнічного факультету КПІ та проводилась в останні числа травня в форматі музичного фестивалю.
Radioday 2017 пройшов вперше в рамках Дня Києва, дня столиці на стадіоні Старт. Втілення даного проекту стало яскравим прикладом співпраці громади з міською владою. Проведення заходу на Стадіоні Старт стало символічною подією, яка підкреслила віру місцевих жителів про повернення Стадіону місту.

Наші проекти
РЕАЛІЗОВАНО
Створено першу онлайн-бібліотеку аудіокниг українською мовою — Слухай
За рік вдалося озвучити понад 100 книг і віршованих творів. У бібліотеці є аудіокниги класичної української прози та поезії зі шкільної програми та твори сучасних письменників з авторським начитуванням. Вітчизняну класику озвучили відомі актори, музиканти й ведучі. Прослуховування безкоштовне. Бібліотека Слухай продовжує наповнюватися і надалі.
РЕАЛІЗОВАНО
Закуплено медичне обладнання для київського центру трансплантації кісткового мозку
У Києві працює Центр трансплантації кісткового мозку — єдиний в Україні, що робив до 2008 року пересадку для дорослих від родинного донора. Зараз тут можуть лише пересаджувати пацієнтові його ж кістковий мозок — аутотрансплантацію. Але і це може стати під загрозою. Обладнання потребує оновлення, на яке потрібно близько 40 мільйонів гривень. Ваша підтримка цього проєкту допомогла закупити першочергові речі — апарат штучної вентиляції легень високого класу, монітор пацієнта, холодильне обладнання та ін.

РЕАЛІЗОВАНО
Екопарк з впровадженням енергозберігаючих технологій та інноваційних екосистем
Проекту ставить за мету — привернення уваги до існуючих екологічних рішень та їх впровадження в міському просторі. Це дає прикладну освіту, формування екологічної свідомості серед жителів міста та докорінної зміни їхнього відношення до збору сміття для його подальшої вторинної переробки, проведення інформаційних кампаній серед молоді.

РЕАЛІЗОВАНО
Radioday 2018 на Європейській площі
Починаючи з 2017 року Radioday увійшов до офіційної програми святкування Дня Києва та змінює локації проведення, ними стають знакові для столиці місця. В 2018 територією проведення було обрано самий центр міста — Європейську площу. Локація в центральній частині міста стала хорошим викликом для команди. Отримали досвід оформлення міських розпоряджень, розробки схем перекриття доріг, розміщення торгових точок, тощо.
РЕАЛІЗОВАНО
Дабл Тріпл Snow Fest – перший в Україні спортивний зимовий молодіжний фестиваль
У самому центрі Києва звели один із найбільших сноупарків в Європі. Під Аркою дружби народів працювала снігова гірка висотою з п'ятиповерхівку та довжиною у половину футбольного поля. На локації відбувалися змагання серед професійних лижників та сноубордистів. Захід започатковано з метою розвитку зимових форматів відпочинку та залучення молоді до активного способу життя. Проєкт реалізовано 22 грудня 2019 року.
РЕАЛІЗОВАНО
SolomaFest 2018 – free open air на Солом'янці
Авторами ідеї та ідеологами фестивалю стали випускники Національного авіаційного університету, зокрема — Ігор Кравчишин. SolomaFest – це музичний культурно-масовий open air захід для жителів Солом'янського району, який вперше пройшов у 2018 році. Попри те, що фестиваль відбувався уперше, результати перевищили всі очікування – понад 20 тисяч відвідувачів. Це історична подія для стадіону НАУ та Солом'янського району.
РЕАЛІЗОВАНО
Встановлення LED освітлення пішохідних переходів
Проблема освітлення небезпечних пішохідних переходів в Києві все ще не втратила актуальність.
Щоб хоч якось покращити ситуацію наша команда подала відповідний проект на Громадський бюджет.
Команда ознайомилася з прикладами подібних реалізованих кейсів в Києві. Систематизували дані щодо небезпечних переходів в Києві та розробили список, які потрібно освітлити. Працюємо, щоб реалізувати даний проект в 2020 році.
НА РЕАЛІЗАЦІЇ
Radioday free open air в рамках святкування дня Києва 2019

Останні кілька років Radioday змінює локації проведення, ними стають знакові для столиці місця. В 2019 територією проведення було обрано площу Конституції поряд з Верховною Радою та Маріїнським парком.
Головним хедлайнером став гурт Modestep.
Modestep — це електронний дует із Лондона, який грає жорстку та драйвову музику. Гурт випускався на авторитетних лейблах Polydor та Insterscope. .
РЕАЛІЗОВАНО
SolomaFest 2019 — free open air на Солом'янці
Авторами ідеї та ідеологами фестивалю є спільнота випускників Національного авіаційного університету. Проект реалізовано в партнерстві з командою Типового Києва. SolomaFest – це музичний культурно-масовий open air захід для жителів Солом'янського раойну. В 2019 році подія пройшла вдруге на стадіоні НАУ, збільшивши свою аудиторію.
Також в рамках SolomaFest пройшов Форум локального розвитку.
РЕАЛІЗОВАНО
Система контролю входу та платежів на Atlas Weekend
Макс Фрай ділиться досвідом реалізації нашою командою системи для музичного фестивалю Atlas Weekend, яка займалася урахуванням продажу квитків, платіжних операцій і контролем входу відвідувачів.

Контрольні браслети, які відвідувач отримував замість купленого квитка можна було поповнювати у касирів і використовувати для розрахунку на території заходу в перші роки проведення фестивалю.
РЕАЛІЗОВАНО
Співпраця: допомога у виданні
книги із циклу «Невідомі периферії Києва»

ГО «Зміни» сприяла у виданні книги із серії «Невідомі периферії Києва». Ми приєдналися до збору коштів для випуску видання про Солом'янський район.
РЕАЛІЗОВАНО