«Дабл Тріпл Snow Fest» — зимовий молодіжний фестиваль
Команда «Типового Києва» спільно з "don't Take Fake" організували міський сноупарк у самому центрі столиці України. Вперше проект був реалізований 21—22 грудня 2019 року під Аркою дружби народів де працювала снігова гірка та відбулися змагання серед професійних лижників та сноубордистів «Дабл Тріпл Snow Fest».
Стартовою точкою проекту став Громадський бюджет Києва. Захід був започаткований з метою розвитку зимових форматів відпочинку та залучення молоді до активного способу життя. Подія є продовженням міських ініціатив щодо діяльності вуличних культур, платформ спілкування нового покоління та майданчика для самопрезентації київських вуличних рухів, брендів та локальних креативних індустрій. В голосуванні за громадський бюджет проект отримав 2 456 голоси підтримки киян.


В ході реалізації проекту разом з командою "don't Take Fake" була залучена підтримка Міністерства культури, молоді та спорту України та комерційних партнерів.

Одним із завдань Дабл Тріпл Snow Fest було довести, що навіть в міських умовах зимовий спорт може бути масовим. Було розроблено концепт візуалізації спортивного майданчика:
На Дабл Трiпл Snow Fest приїхали змагатися близько 70-ти професійних лижників і сноубордистів з восьми країн світу.
Окрім спортивних змагань, на відкритій сцені виступали українські артисти: гурт ТНМК, рок-група O.Torvald та панк-рок-дует «Хороші хлопці».
В ході реалізації проекту команда зіштовхнулась з несприятливими погодніми умовами.

«Ми передбачали, що снігу може не бути, суто теоретично, але що буде температура +10 – аж ніяк. За такої температури навіть пушки не дають результату.», – коментував Олександр Барабошко.

Снігові пушки не впоралися зі своїм завданням через температуру 10-15 градусів тепла. Тож сніг для фестивалю вирішили везти зкурорту Буковель в чому радо підтримав Олександр Шевченко.

Також сніг також добирали із верхніх шарів катків у Києві й області. Один з таких катків ТРЦ Dream Town.


Схема розміщення
Організатори вирішили поєднати три складові — музику, місто та зиму. Певною мірою надихалися зимовою версією фестивалю Tomorrowland, що відбувається в Альпах. Це майданчик, де перетинаються молодіжні вуличні рухи, бренди та креативні індустрії і який водночас цікавий широкій аудиторії.
Ось що вийшло в результаті:
Made on
Tilda